×I Believe I Can Fly..

19. srpna 2010 v 12:47 | *R| ta šťastná~ |  Diary
..I Believe I Can Touch The Sky~

Ta písnička přesně vystihuje moje pocity.. Myslela sem si, že budu mít pořád smůlu.. Pořád sem něco rozbíjela, při každé příležitosti se mi něco stalo.. Ale teď sem hrozně šťastná! Konečně sem se dočkala něčeho pěknýho.. Něčeho, co není jen sen.. To, co sem si vždycky přála..


~I think about it every night and day
Spread my wings and fly away~

Ale abyste pochopili o co se jedná.. Před asi před pěti měsíci sme se rozešli s jedním klukem.. Jmenoval se Tomáš a byli sme spolu dva a půl roku.. A od té doby se mi nic nedařilo.. Prostě ''dítě štěstěny''.. Ale teď sem si začala psat (jen tak náhodou) s jedním klukem.. Nedá se říct, že bysme se znali, ani že bysme se neznali.. No a došlo to k tomu, že s ním mám jít příští sobotu na čoch.. Jenže jelikož tuto sobotu nemusím byt v práci, tak s ním mám jít i tuto sobotu někam s ním..yes.gif image by Salisko

~I used to think that I could not go on
And life was nothing but an awsul song~

Takže musím dneska a zítra v práci máknout ať mě v sobotu naši pustí bez problémů.. A jelikož máme s Ivčou na odpoledne (od půl 4) a je tady oba dny šéf (bude tady sedět asi do rána), tak to bude strašný.. Tak mi držte pěstičky a já se zase co nejdřív ozvu..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.